Komputer stacjonarny HP Z4 G5 TWR 5E8G9EA
od 11 580 do 11 722 zł Porównaj ceny 4 →Procesor:Xeon, W3-2423, 2.1 GHz RAM:32 GB Wideo:do zakupu osobno Dysk:1000 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje HP Z4 G5 TWR 10
Dane techniczne
HP Z4 G5 TWR 5E8G9EA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić HP Z4 G5 TWR 5E8G9EA
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Stacja robocza Z4 G5 Tower W3-2423/1TB/32GB/W11P 5E8G9EA RDHPDW3CIGWD01 | 11 580 zł |
HP Stacja robocza Z4 G5 Tower W3-2423/1TB/32GB/W11P 5E8G9EA 124098 | 11 691 zł |
HP Stacja robocza Z4 G5 Tower W3-2423/1TB/32GB/W11P 5E8G9EA 124098 | 11 580 zł |
Komputer HP HP | 11 722 zł |
Zamknij
Polecamy