Персональний комп'ютер HP Z4 G5 TWR 5E8J7EA
від 24 525 до 25 843 zł Порівняти ціни 6 →Проц:Xeon, W5-2455X, 3.2 ГГц ОЗП:64 ГБ Відео:Quadro RTX A4000, 16 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації HP Z4 G5 TWR 9
Характеристики
HP Z4 G5 TWR 5E8J7EA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP Z4 G5 TWR 5E8J7EA
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP Stacja robocza Z4 G5 Tower W5-2455X 64GB/2TB/W11P 5E8J7EA RDHPDW3CIGWD0 | 25 597 zł |
HP Z4 G5 Workstation W5-2455X/64GB/2TB SSD/NVIDIA RTX A4000/W11P Czarny 5E | 24 612 zł |
HP Stacja robocza Z4 G5 Tower W5-2455X 64GB/2TB/W11P 5E8J7EA 123034 | 25 843 zł |
HP Inc. Stacja robocza Z4 G5 Tower W5-2455X 64GB/2TB/W11P 5E8J7EA | 25 112 zł |
Komputer HP Stacja robocza Z4 G5 Tower W5-2455X 64GB/2TB/W11P 5E8J7EA | 24 525 zł |
HP Stacja robocza Z4 G5 Tower W5-2455X 64GB/2TB/W11P 5E8J7EA 123034 | 25 597 zł |
Закрити
Рекомендуємо