Персональний комп'ютер HP Z4 G5 TWR 5E8E5EA
від 16 021 до 24 820 zł Порівняти ціни 14 →Проц:Xeon, W5-2445, 3.1 ГГц ОЗП:64 ГБ Відео:Quadro RTX A4000, 16 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації HP Z4 G5 TWR 9
Характеристики
HP Z4 G5 TWR 5E8E5EA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP Z4 G5 TWR 5E8E5EA
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP Z4G5TWR W52445 64 GB/1TB PC W11P 5E8E5EA | 16 021 zł |
HP Stacja robocza Z4 G5 W5-2445 W11P 1TB/64GB 5E8E5EA RDHPDW3CIGWD011 | 23 553 zł |
HP Z4 G5 Workstation W-2245/64GB/1TB SSD/NVIDIA RTX A4000/W11P Czarny 5E8E | 22 647 zł |
HP Stacja robocza Z4 G5 W5-2445 W11P 1TB/64GB 5E8E5EA 110947 | 23 779 zł |
HP Stacja robocza Z4 G5 W5-2445 W11P 1TB/64GB 5E8E5EA 110947 | 23 553 zł |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо