Komputer stacjonarny HP Z4 G5 TWR 5E8E5EA
od 16 021 do 24 797 zł Porównaj ceny 13 →Procesor:Xeon, W5-2445, 3.1 GHz RAM:64 GB Wideo:Quadro RTX A4000, 16 GB Dysk:1000 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje HP Z4 G5 TWR 10
Dane techniczne
HP Z4 G5 TWR 5E8E5EA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić HP Z4 G5 TWR 5E8E5EA
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Z4G5TWR W52445 64 GB/1TB PC W11P 5E8E5EA | 16 021 zł |
HP Stacja robocza Z4 G5 W5-2445 W11P 1TB/64GB 5E8E5EA RDHPDW3CIGWD011 | 23 553 zł |
HP Z4 G5 Workstation W-2245/64GB/1TB SSD/NVIDIA RTX A4000/W11P Czarny 5E8E | 22 647 zł |
HP Stacja robocza Z4 G5 W5-2445 W11P 1TB/64GB 5E8E5EA 110947 | 23 779 zł |
HP Stacja robocza Z4 G5 W5-2445 W11P 1TB/64GB 5E8E5EA 110947 | 23 553 zł |
więcej ofert 8 → |
Zamknij
Polecamy