Komputer stacjonarny HP Z2 G9 SFF 5F167EA
od 6 375 do 9 310 zł Porównaj ceny 9 →Procesor:Core i7, 13700, 1.5 GHz RAM:16 GB Wideo:Quadro T1000, 8 GB Dysk:512 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje HP Z2 G9 SFF 2
Dane techniczne
HP Z2 G9 SFF 5F167EA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić HP Z2 G9 SFF 5F167EA
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Inc. Stacja robocza Z2 SFF G9 i7-13700 512GB/16GB/W11P 5F167EA | 8 661 zł |
Stacja robocza Z2 SFF G9 i7-13700 512GB/16GB/W11P 5F166EA | 6 412 zł |
HP Inc. Stacja robocza Z2 SFF G9 i7-13700 512GB/16GB/W11P 5F166EA ❖ Błyska | 6 375 zł |
Komputer HP Z2 SFF G9 (I7-13700/integ/16GB/SSD512GB/W11P) | 7 130 zł |
Komputer HP Z2 SFF G9 (I7-13700/T1000/16GB/SSD512GB/W11P) | 9 310 zł |
HP Inc. Stacja robocza Z2 SFF G9 5F167EA / i7-13700 / 16GB DDR5 / 512GB NV | 8 969 zł |
HP Inc. Stacja robocza Z2 SFF G9 5F166EA / i7-13700 / 16GB DDR5 / 512GB PC | 6 789 zł |
Stacja robocza HP Z2 SFF G9 5F166EA i7-13700 16GB 512SSD Int W11Pro | 6 604 zł |
Zamknij
Polecamy