Komputer stacjonarny HP Z4 G5 TWR 5E8S9EA
od 14 928 do 15 111 zł Porównaj ceny 4 →Procesor:Xeon, W3-2423, 2.1 GHz RAM:32 GB Wideo:Quadro RTX A2000, 12 GB Dysk:1000 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje HP Z4 G5 TWR 10
Dane techniczne
HP Z4 G5 TWR 5E8S9EA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić HP Z4 G5 TWR 5E8S9EA
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Stacja robocza Z4 G5 Tower W3-2423/1TB/32GB/W11P 5E8S9EA RDHPDW3CIGWD01 | 14 928 zł |
HP Stacja robocza Z4 G5 Tower W3-2423/1TB/32GB/W11P 5E8S9EA 124099 | 15 072 zł |
HP Stacja robocza Z4 G5 Tower W3-2423/1TB/32GB/W11P 5E8S9EA 124099 | 14 928 zł |
Komputer HP HP | 15 111 zł |
Zamknij
Polecamy