Monitor MSI MAG 274QRF-QD E2 27 " czarny
Zdjęcia 5 |
MSI MAG 274QRF-QD E2 27 " czarny
2024 rokgamingowyQLEDPower DeliveryHDRTÜV RheinlandAdaptive-SyncKVMcienka ramkadobry sRGBdobry DCI-P3
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:QLED, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:180 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI MAG 274QRF-QD E2 27 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
msi MAG 274QRF QD E2 9S6-3CC29H-222 | 1 099 zł |
27" MSI MAG 274QRF QD E2 - 2560x1440 - 180Hz - Fast IPS - DisplayHDR 400 - | 1 455 zł |
MSI MAG 274QRF QD E2 MON-LCD-MSI-0277 | 1 299 zł |
Monitor MSI MAG 274QRF QD E2 | 1 476 zł |
Monitor MSI MAG 274QRF QD E2 | 1 396 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →