Monitor MSI MAG 274UPF 27 " czarny
Zdjęcia 5 |
MSI MAG 274UPF 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:144 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI MAG 274UPF 27 " czarny
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" MSI MAG 274UPF - LED monitor - 27" - HDR - 1 ms - Monitor | 2 332 zł |
MSI MAG 274UPF - 27'' | Rapid IPS | UHD | 1ms(MPRT) | 144HZ | DisplayHDR 4 | 2 349 zł |
Monitor MSI MAG 274UPF 27" 3840x2160px IPS 144Hz 1 ms | 2 099 zł |
Monitor MSI MAG 274UPF 27" 3840x2160px IPS 144Hz 1 ms | 2 129 zł |
MSI MAG 274UPf 27" 4K IPS 144Hz 1ms Gamingowy | 2 299 zł |
pokaż 7 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →