Monitor BenQ Mobiuz EX2710U 27 " (9H.LKTLA.TBE)
Wideo 18Zdjęcia 6 |
Zamknij
Menu
BenQ Mobiuz EX2710U 27 "
27 "32 "
2022 rokMobiuzgamingowy4KHDMI 2.1HDRTÜV RheinlandFreeSyncgłośnikisubwooferhub USB 3.0cienka ramkadobry DCI-P3
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:144 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup BenQ Mobiuz EX2710U 27 "
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" BenQ Mobiuz EX2710U - 1 ms - MonitorMonitor LCD, 27, 3840 x 2160 4K @ 144 Hz, IPS, 600 cd/m², 1000:1, DisplayHDR 600, 1 ms, 2xHDMI, DisplayPort, g?o?nik z subwooferem Proshop.plZłóż skargę | 2 928 zł |
Benq Monitor 27 cali EX2710U LED 1ms/20mln:1/HDMI/DP UPBEN27LEX2710UEX2710U
Wyobraź sobie nową rzeczywistość
Śmiało i wejdź do świata gier, w którym odkryjesz wszechświat nieskończonych m... więcejożliwości. Kimkolwiek zdecydujesz się być, po prostu ciesz się najlepszymi wrażeniami w grach i graj z całkowitą immersją, do którego prowadzi BenQ MOBIUZ.
EXploruj możliwości
Odkrywaj nowe światy. Przygotuj się na oglądanie, słyszenie i kontrolowanie swoich gier jak nigdy dotąd. Oszałamiająca grafika, doskonały dźwięk i bezbłędna wydajność zapewniają ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 3 009 zł |
BenQ EX2710U - 27'' | IPS | 4K | DisplayPort, HDMI 2.1 | HDR | Głośniki 2xWyobraź sobie nową rzeczywistość Śmiało i wejdź do świata gier, w którym odkryjesz wszechświat nieskończonych możliwości. Kim... więcejkolwiek zdecydujesz się być, po prostu ciesz się najlepszymi wrażeniami w grach i graj z całkowitą immersją, do którego prowadzi BenQ MOBIUZ. EXploruj możliwości Odkrywaj nowe światy. Przygotuj się na oglądanie, słyszenie i kontrolowanie swoich gier jak nigdy dotąd. Oszałamiająca grafika, doskonały dźwięk i bezbłędna wydajność zapewniają nieograniczone emocje. Rozszerzona immersja Zaplanuj następny ruch. Skanuj horyzont w poszukiwaniu przyjaciół lub wrogów, zakamuflowanych pułapek lub ukrytych skarbów. EX2710U zapewnia szczegółowe krajobrazy z wyraźną, żywą grafiką i płynnym, pozbawionym efektu rozchodzenia się obrazem. Wyjątkowa jakość dźwięku Dźwięk w grach przyspiesza przygodę i kieruje twoimi działaniami. Ulepszony system dźwiękowy ostrzega cię o zbliżaniu się do kroków wroga, usłyszysz huk broni i rozkoszujesz się dźwiękami zwycięstwa. Ponadto różne wbudowane tryby dźwięku pozwalają wyraźnie słyszeć kolegów z drużyny. Teraz jesteś gotowy do bitwy. Mikrofon z inteligentną redukcją szumów Dostosuj dźwięk do swojego scenariusza. Włącz tryb prywatny, aby odebrać kierunkowe dane wejściowe i filtrować dźwięki otoczenia. Tryb wielokierunkowy wychwytuje dźwięk otoczenia, zapewniając wrażenie dźwięku przestrzennego. Nadzwyczajny Design Dostosuj ustawienia do swoich preferencji. Graj płynnie dzięki natywnej grafice 4K z częstotliwością do 144 Hz. Podłącz urządzenia peryferyjne przez HDMI 2.1. Szanujemy Twoje preferencje i udostępniamy Ci tryby do wyboru i wzmacniacze wydajności. Z MOBIUZ jesteś gotowy na komfort i styl! Light Tuner Light Tuner pozwala wybrać spośród 20 ustawień kolorów dla ulubionego efektu. Niezależnie od tego, czy grasz w FPS, czy RPG, to Ty decydujesz, jak wygląda Twoja gra, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia. Mapowanie ustawień Sparuj każde z ustawień szybkiego menu ekranowego z wejściem. Po prostu zmień źródło, a ustawienia dostosują się automatycznie Komputronik.plZłóż skargę | 3 099 zł |
BENQ 27'' EX2710U 9H.LKTLA.TBE CzarnyDominujący kolor: Czarny Wymiary (W x S x D) [mm]: 522,7 x 609 x 252,3 mm Waga [kg]: 5,7 kg Wysokość [mm]: 522,7 mm Szerokość... więcej[mm]: 609 mm Głębokość [mm]: 252,3 mm Seria: EX2710U Proporcje ekranu: 16:9 Przekątna ekranu: 27" Rozdzielczość ekranu: 3840 x 2160 px Jasność [cd/m2]: 300 cd/m2 Kontrast dynamiczny: 20 000 000:1 Czas reakcji [ms]: 1 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 1,073 mln Typ panelu dotykowego: Nie Rodzaj matrycy: LED Matryca błyszcząca: Matowa Zakrzywiony ekran: Nie Powłoka matrycy: Matowa Kontrast statyczny: 1000:1 Odświeżanie [Hz]: 144 Hz Czas reakcji: do 3 ms USB: 1 x USB (Type B)
4 x USB 3.0 Liczba złączy HDMI: 2 Inne: 1 x 3,5 mm minijack DisplayPort: 1 Złącza: ["HDMI","USB"," Neonet.plZłóż skargę | 3 090 zł |
Monitor BENQ Mobiuz EX2710U 27" 3840x2160px IPS 144Hz 1 msMonitor firmy BenQ o matrycy 27 cala, rozdzielczości 3840 x 2160 i 1.07 mld wyświetlanych kolorów. Kontrast statyczny wynosi... więcej1000:1. Kąt widzenia w pionie i poziomie wynosi 178 stopni. Jasność ekranu to 300cd/m2 i czasie reakcji matrycy 1 ms. Electro.plZłóż skargę | 3 070 zł |
pokaż 9 ofert
Seria BenQ Mobiuz (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 1 300 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 2 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium, HDR
od 620 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 3 600 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 2 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 2 099 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 899 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 2 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 600 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 2 928 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 2 340 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 2 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 2 200 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 3 336 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1900 R, IPS, czas reakcji 2 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium, HDR
od 8 849 zł
gamingowy, 48 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, czas reakcji 0.1 ms, 120 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
Wideo recenzje
BenQ EX2710U Mobiuz 4K 144Hz Monitor Perfect for Gaming and Everything Else!
7 października 202228 207 przegląd
BenQ EX2710U Mobiuz 4K 144Hz Monitor Perfect for Gaming and Everything Else!
7 października 202228 000 przegląd
BenQ Mobiuz EX2710U 4K Monitor Review
24 października 202222 546 przegląd
BenQ Mobiuz EX2710U 27" 4K Monitor Unboxing
30 września 202210 490 przegląd
BenQ MOBIUZ 27" 4K 144Hz HDMI 2.1 Gaming Monitor!! (EX2710U Review)
31 sierpnia 202212 033 przegląd
The Best Monitor for PS5? - BenQ MOBIUZ EX2710U [4k 144hz HDMI 2.1]
21 września 202211 103 przegląd
O tym marzy KAŻDY GRACZ... ️ Recenzja BenQ MOBIUZ EX3210U 4K 144HZ
12 maja 20226 116 przegląd
MONITOR MARZEŃ! ️ BenQ MOBIUZ EX3210U 4K 144Hz Recenzja
27 marca 20224 087 przegląd
This Monitor Makes Me Want To Game Again - BenQ Mobiuz EX3210U Review!
6 marca 202210 389 przegląd
BenQ Mobiuz EX3210U - 4K 144Hz Entertainment & Gaming Display - Photography Review!
29 sierpnia 20226 147 przegląd
BenQ Mobiuz EX3210U Review
18 stycznia 202291 769 przegląd
This 4K/144Hz Monitor Does EVERYTHING! - BenQ MOBIUZ EX3210U
24 lutego 202242 579 przegląd
BenQ Mobiuz EX3210U -The Best Monitor you can buy?
18 sierpnia 2022465 przegląd
True HDMI 2.1 Gaming Monitor for PS5, XBSX & PC | BenQ Mobiuz EX3210U 4K 144Hz Review!
16 lutego 202224 401 przegląd
This Monitor Has Everything You Need | BenQ MOBIUZ EX3210U
29 lipca 2022985 przegląd
Best PS5 Setup - 4K 120FPS | BenQ MOBIUZ EX3210U Gaming Monitor
15 lipca 202263 360 przegląd
Worth the Premium? BenQ MOBIUZ EX3210U 4K 144Hz Gaming Monitor
30 maja 202216 681 przegląd
BenQ MOBIUZ EX3210U 4K 144Hz HDMI2.1 Gaming Monitor-Long Version
10 lutego 202211 528 przegląd
Modyfikacje BenQ Mobiuz EX2710U
Ceny na BenQ Mobiuz EX2710U |
---|---|---|---|---|
BenQ Mobiuz EX2710U 27 " | od 2 928 zł | 14 oferty | ||
BenQ Mobiuz EX3210U 32 " | od 3 600 zł | 18 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →
od 3 050 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 771 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 2 900 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 2 619 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR, TÜV Rheinland
od 3 312 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, NVIDIA G-Sync, HDR
od 2 368 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 998 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 160 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 2 249 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 199 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 3 000 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 160 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 2 300 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR