Монітор BenQ Mobiuz EX2710Q 27 " чорний
Відео 18Фото 7 |
Ігровий 27-дюймовий монітор бренду BenQ можна зарахувати до рішень середнього цінового сегмента. Модель здатна виводити зображення з роздільною здатністю 2560x1440 пікселів, при цьому розмір пікселя становить відносно невеликі 0.23 мм. Дисплей базується на 8-бітній IPS-матриці, яка поєднує відмінну оглядовість з якісною передачею кольору (побічно це підтверджує колірне охоплення в 99% простору sRGB і 95% - DCI P3) при скромній контрастності - 1000:1.
Монітор BenQ Mobiuz EX2710Q у звичайних умовах не надто яскравий (до 250 ніт), але пікові значення при відтворенні HDR-контенту можуть досягати значення в 400 кд/м², завдяки чому пристрій і відповідає стандарту DisplayHDR 400. Геймерську спрямованість підтверджує відгук сірого до сірого, частота оновлення 165 Гц, підтримка технології синхронізації AMD FreeSync Premium, а також наявність функції висвітлення темних сцен Black eQualizer. Стильна і масивна підставка підтримує регулювання по висоті. Крім того є USB-хаб 3.0 (пара портів із швидкою зарядкою). До характерних фішок для всіх пристроїв фірмового сімейства Mobiuz також належить наявність вбудованого саундбару treVolo з 5-ватним сабом та парою динаміків на 4 Вт.
Купити BenQ Mobiuz EX2710Q 27 " чорний
Усі ціни 16 →Benq Monitor 27 cali EX2710Q LED 4ms/20mln:1/HDMI/IPS UPBEN27LEX2710Q | 1 694 zł |
BenQ EX2710Q MON-LCD-BNQ-0183 | 1 659 zł |
BENQ 27'' EX2710Q 9H.LK4LA.TBE Szary | 1 745 zł |
Monitor BENQ Mobiuz EX2710Q 27" 2560x1440px IPS 165Hz 1 ms | 1 659 zł |
Benq Monitor 27 cali EX2710Q LED 4ms/20mln:1/HDMI/IPS 72597 | 1 859 zł |