Monitor BenQ Mobiuz EX2710Q 27 " czarny
Wideo 18Zdjęcia 7 |
27-calowy monitor gamingowy marki BenQ można zaliczyć do rozwiązań ze średniej półki cenowej. Model jest w stanie wyświetlać obrazy w rozdzielczości 2560x1440 pikseli, przy stosunkowo niewielkim rozmiarze piksela wynoszącym 0,23 mm. Wyświetlacz oparty jest na 8-bitowej matrycy IPS, która łączy w sobie doskonałą widoczność z wysokiej jakości odwzorowaniem kolorów (pośrednio potwierdza to gamę barw w 99% przestrzeni sRGB i 95% DCI P3) przy skromnym kontraście 1000: 1.
Monitor BenQ Mobiuz EX2710Q w normalnych warunkach nie jest zbyt jasny (do 250 nitów), jednak wartości szczytowe podczas odtwarzania treści HDR potrafią sięgać 400 cd/m², dzięki czemu urządzenie spełnia standard DisplayHDR 400. Koncentracja na grach potwierdza czas reakcji od szarości do szarości wynoszący 2 ms, częstotliwość odświeżania 165 Hz, obsługa technologii synchronizacji AMD FreeSync Premium, a także obecność funkcji Black eQualizer do rozjaśniania ciemnych scen. Stylowy i bardzo masywny stojak umożliwia regulację wysokości. Do tego dochodzi hub USB 3.0 (para portów z szybkim ładowaniem). Cechami charakterystycznymi dla wszystkich urządzeń rodziny marki Mobiuz jest także obecność wbudowanego soundbara treVolo z 5-watowym subwooferem i parą 4-watowych głośników.
Kup BenQ Mobiuz EX2710Q 27 " czarny
Wszystkie ceny 11 →Benq Monitor 27 cali EX2710Q LED 4ms/20mln:1/HDMI/IPS UPBEN27LEX2710Q | 1 694 zł |
BenQ EX2710Q MON-LCD-BNQ-0183 | 1 659 zł |
BENQ 27'' EX2710Q 9H.LK4LA.TBE Szary | 1 745 zł |
Monitor BENQ Mobiuz EX2710Q 27" 2560x1440px IPS 165Hz 1 ms | 1 659 zł |
Benq Monitor 27 cali EX2710Q LED 4ms/20mln:1/HDMI/IPS 72597 | 1 856 zł |