Монітор BenQ Mobiuz EX240N 23.8 " чорний (9H.LL6LB.QBE)
Відео 3Фото 7 |
Відносно недорогий геймерський монітор бренду BenQ – це 24-дюймове рішення з Full HD роздільною здатністю та непоганим додатковим оснащенням. Так, модель крім характерного ігрового дизайну з червоними вставками в оформленні корпусу примітна наявністю вбудованих динаміків (сумарною потужністю 5 Вт) і пари USB 3.0, які спрощують підключення периферійних пристроїв і дозволяють швидко зарядити гаджети, що підключаються.
Монітор BenQ Mobiuz EX240N заснований на 8-бітній VA-матриці з високою частотою оновлення в 165 Гц і досить швидким відгуком (4 мс від сірого до сірого та 1 мс за параметром MPRT). Ігрову спрямованість також підтверджує технологія AMD FreeSync Premium і додаткові опції, як Black eQualizer (функція висвітлює темні ділянки сцени). Ще модель добре проявить себе під час кіноперегляду, адже екран характеризується високим рівнем контрастності (3000:1) та гідним запасом яскравості (350 нит), а також має підтримку технології HDR. До інших фішок відноситься підсвічування без мерехтіння (Flicker-Free), тонка рамка навколо дисплея, наявність затребуваних портів підключення (HDMI та DisplayPort).
Купити BenQ Mobiuz EX240N 23.8 " чорний
Усі ціни 15 →Benq Mobiuz EX240N Monitor 60 Cm 24" | 709 zł |
Benq Monitor 23,8 cali EX240N LED 1ms/12mln:1/HDMI/165Hz UPBEN24LEX240N0 | 756 zł |
BenQ EX240N - 23.8'' | VA | Full HD| 165 Hz | DisplayPort, HDMI | HDR | Gł | 749 zł |
BENQ 23,8" EX240N 9H.LL6LB.QBE Czarny | 786 zł |
Monitor BENQ Mobiuz EX240N 23.8" 1920x1080px 165Hz 1 ms | 620 zł |