Монітор Dell G2724D 27 " чорний
Фото 9 |
Геймерський монітор компанії Dell 2023 року випуску – це 27-дюймове рішення, яке можна зарахувати до середнього цінового сегменту. Модель базується на IPS-матриці з роздільною здатністю 2560x1440 пікселів, яка гарантує відмінні кути огляду та хорошу деталізацію зображення (розмір пікселя 0.25 мм). Додатковою перевагою картинки виступає висока пікова яскравість, аж до значення 400 нит (у зв'язку з цим пристрій відповідає стандарту DisplayHDR 400 і порадує глядача при відтворенні HDR-контенту).
Монітор Dell G2724D добре «заточений» на ігровий сценарій застосування, адже «герцовка» складає 165 Гц, швидка матриця (1 мс від сірого до сірого). Крім того, реалізовані всі найактуальніші технології синхронізації відеоряду, у тому числі Adaptive-Sync і AMD FreeSync Premium при сумісності з NVIDIA G-Sync. На додаток до цього є і корисні геймерські фішки, включаючи нічне бачення Night Vision та альтернативу йому - Chroma Vision (теплова карта кадру), безліч готових профілів для різних жанрів ігор, а також можливість створення своїх власних. Окремо варто виділити безпеку дисплея для зору, наявність ергономічної підставки (повертається, регулюється по висоті, дозволяє перевести екран у портретний режим) та кабелю Type-C – DisplayPort у комплекті постачання спеціально для підключення моделі до сучасних лептопів.
Купити Dell G2724D 27 " чорний
Усі ціни 9 →27 Gaming Monitor - G2724D - 6847cm G2724D | 1 299 zł |
27" Dell G2724D - 2560x1440(QHD) - 165Hz - Fast IPS - 1 ms - Monitor | 1 199 zł |
Dell G2724D - 27'' | Fast IPS | QHD | DisplayPort, HDMI | HDR | Pivot | VE | 1 299 zł |
Monitor DELL G2724D 27" 2560x 1440px IPS 165Hz 1 ms | 1 299 zł |
Monitor DELL G2724D 27" 2560x 1440px IPS 165Hz 1 ms | 1 299 zł |