Монітор BenQ SW272Q 27 " чорний (9H.LLPLB.QBE)
Фото 7 |
BenQ SW272Q 27 " чорний
2023 рікSW (фотообробка)Power DeliveryHDRCalMANPantoneTÜV Rheinlandхаб USB 3.0кардридертонка рамкахороший sRGBхороший AdobeRGBхороший DCI-P3
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:HDR, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити BenQ SW272Q 27 " чорний
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SW272Q 20 MIO1 300CD/M DP14 H SW272Q | 4 354 zł |
27" BenQ PhotoVue SW272Q - 2560x1440 - IPS - HDR10 - USB-C - 5 ms - Monito | 4 353 zł |
Benq Monitor 27 cali SW272Q 2K LED 5ms/IPS/60HZ/FOTO UPBEN27LSW272Q0 | 4 473 zł |
BenQ SW272Q do fotografii 27" 2K IPS 60Hz 5ms AdobeRGB 90W USB-C | 4 299 zł |
BenQ SW272Q MON-LCD-BNQ-0247 | 4 220 zł |
ще 18 пропозицій