Монітор BenQ Zowie XL2546K 25 " чорний (9H.LJNLB.QBE)
Відео 17Фото 6 |
Швидкодіючий 25-дюймовий монітор FullHD-роздільної здатності для вимогливих геймерів і кіберспортсменів. Підійде любителям наддинамічних ігор, що вимагають високої частоти оновлення екрану для максимально чіткої візуалізації швидкого руху. Виробником позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії 2021 року, орієнтований на хардкорних любителів змагальних шутерів і кіберспортсменів, які виступають у відповідних дисциплінах.
Головною перевагою ігрового монітора BenQ Zowie XL2546K є надшвидка матриця TN-типу c часом відгуку 1 мс, високою частотою оновлення 240 Гц і малою вхідною затримкою 2,3 мс. При використанні швидкодіючого геймерського ПК, фірмова технологія DyAc гарантує виняткову плавність руху і точність відображення динамічних сцен. Матриця має хорошу яскравість 320 кд/м2, стандартну статичну контрастність 1000:1 і прийнятні кути огляду, що не створюють будь-яких проблем для користувача.
Фактична щільність точок (89 ppi) забезпечує хорошу деталізацію, а восьмибітна глибина кольору — коректну передачу кольору. Монітор оснащений професійною повноповоротною підставкою, що забезпечує налаштування положення по висоті, куту нахилу і куту повороту (вправо-вліво від -45 до +45°). Для підключення до ПК, ноутбука або ігрової консолі передбачений набір інтерфейсних портів: 3хhdmi 2.0 і Display Port 1.2.
Купити BenQ Zowie XL2546K 25 " чорний
Усі ціни 14 →24" BenQ Zowie XL2546K - 1920x1080 - 240Hz - TN - 1 ms - Monitor | 1 826 zł |
ZOWIE Monitor XL2546K LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING UPZOW25LXL2546K | 1 978 zł |
Monitor BENQ Zowie XL2546K 24.5" 1920x1080px 240Hz 0.5 ms | 1 700 zł |
BenQ ZOWIE XL2546K MON-LCD-BNQ-0155 | 1 839 zł |
ZOWIE 24.5'' XL2546K 9H.LJNLB.QBE Czarny | 2 007 zł |