Monitor BenQ Zowie XL2546K 25 " czarny (9H.LJNLB.QBE)
Wideo 17Zdjęcia 6 |
Szybki 25-calowy monitor FullHD dla wymagających graczy i sportowców e-sportowych. Nadaje się dla miłośników ultradynamicznych gier, które wymagają wysokiej częstotliwości odświeżania w celu uzyskania wyraźnej wizualizacji szybkiego ruchu. Producent pozycjonuje się jako produkt z górnej średniej półki cenowej 2021, skierowany do zagorzałych miłośników strzelanek wyczynowych i graczy e-sportowych występujących w swoich dyscyplinach.
Główną zaletą monitora do gier BenQ Zowie XL2546K jest ultraszybka matryca typu TN z czasem reakcji 1 ms, wysoką częstotliwością odświeżania 240 Hz i niskim opóźnieniem wejściowym wynoszącym 2,3 ms. W połączeniu z szybkim komputerem do gier opatentowana technologia DyAc zapewnia wyjątkowo płynny ruch i dokładne wyświetlanie szybkich scen. Matryca charakteryzuje się dobrą jasnością na poziomie 320 cd/m², standardowym współczynnikiem kontrastu statycznego 1000:1 oraz akceptowalnymi kątami widzenia, które nie sprawiają użytkownikowi żadnych problemów.
Rzeczywista gęstość punktów (89 ppi) zapewnia dobrą szczegółowość, a ośmiobitowa głębia kolorów zapewnia prawidłowe odwzorowanie kolorów. Monitor wyposażony jest w profesjonalną, pełnoobrotową podstawkę, która zapewnia regulację pozycji w pionie, pochylenia i kąta obrotu (prawo-lewo od –45 do +45°). Do połączenia z komputerem PC, laptopem lub konsolą do gier dostępny jest zestaw portów interfejsu: 3xHDMI 2.0 i Display Port 1.2.
Kup BenQ Zowie XL2546K 25 " czarny
Wszystkie ceny 15 →24" BenQ Zowie XL2546K - 1920x1080 - 240Hz - TN - 1 ms - Monitor | 1 829 zł |
ZOWIE Monitor XL2546K LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING UPZOW25LXL2546K | 1 988 zł |
Monitor BENQ Zowie XL2546K 24.5" 1920x1080px 240Hz 0.5 ms | 1 700 zł |
BenQ ZOWIE XL2546K MON-LCD-BNQ-0155 | 1 839 zł |
ZOWIE 24.5'' XL2546K 9H.LJNLB.QBE Czarny | 2 007 zł |