Монітор Gigabyte M28U 28 " чорний
Відео 20Фото 10 |
Якісний ігровий 28-дюймовий монітор 4K-роздільної здатності з поліпшеною передачею кольору, високою частотою оновлення екрану, стереодинаміками (2х3 Вт) і підтримкою зображень з розширеним динамічним діапазоном (сертифікований за стандартом VESA Display HDR400). Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2021 року, орієнтований на вимогливих геймерів і кіберспортсменів.
Стильний тонкорамочний екран монітора Gigabyte M28U створений на базі повноцінної 8-и бітної IPS-матриці з частотою оновлення 144 Гц. Завдяки швидкому відгуку 1 мс GtG і значній частоті зміни кадрів, ця модель забезпечує чітку і плавну візуалізацію швидкого руху в іграх будь-яких популярних жанрів. Ідеально підійде для змагальних багатокористувацьких шутерів, наприклад, Fortnite, CS:GO, Battlefield, Apex Legends, Overwatch, PUBG та ін технологія AMD FreeSync Premium Pro виконує автоматичне узгодження частоти оновлення екрану зі швидкістю рендеринга 3D-зображення відеокартою для усунення затримок і характерних розривів кадрів.
Функція Black Equalizer помітно підвищує деталізацію темних ділянок ігрових сцен незалежно від того, займають вони весь екран або лише невелику його частину. Завдяки поліпшеному колірному охопленню (94% DCI-P3) користувач отримує максимум візуальної інформації про ігровому оточенні. Підключається за допомогою інтерфейсів HDMI 2.1 (2 шт), DisplayPort 1.4 або USB-C (в режимі DisplayPort AltMode).
Купити Gigabyte M28U 28 " чорний
Усі ціни 30 →Gigabyte Model marki Monitor Gaming M28U-EK 28" 3840X2160 UHD | 2 199 zł |
28" GIGABYTE M28U - 3840x2160 (4K / UHD) - 144Hz - SS IPS - 2x 3W Speakers | 2 294 zł |
Gigabyte M28U MON-LCD-GA-0047 | 2 299 zł |
Monitor GIGABYTE M28U 28" 3840x2160px IPS 144 Hz 1 ms | 2 199 zł |
Monitor Gigabyte 28' M28u Gaming Monitor 2xhdmi Dp 3xusb3.0 Głośniki | 2 307 zł |