Монітор Gigabyte GS27F 27 " чорний
Фото 7 |
Gigabyte GS27F 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, MPRT 1 мс
Частота:170 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Gigabyte GS27F 27 " чорний
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gigabyte Monitor 27 cali AORUS GS27F 1ms/12MLN:1/GAMING/HDMI UPGBA027XSS27 | 798 zł |
Gigabyte GS27F MON-LCD-GA-0104 | 744 zł |
Gigabyte Monitor 27 cali AORUS GS27F 1ms/12MLN:1/GAMING/HDMI UPGBA027XSS27 | 835 zł |
Gigabyte GS27F 27" Full HD IPS 165Hz 1ms MPRT Gamingowy | 744 zł |
Gigabyte Monitor 27 cali AORUS GS27F 1ms/12MLN:1/GAMING/HDMI 124372 | 799 zł |
ще 15 пропозицій