Монітор Gigabyte M27U 27 " чорний
Фото 9 |
Gigabyte M27U 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, MPRT 1 мс
Частота:160 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Gigabyte M27U 27 " чорний
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
27" GIGABYTE M27U - 3840x2160 (4K / UHD) - 160Hz - SS IPS - 18W USB-C - 1 | 2 456 zł |
Gigabyte M27U MON-LCD-GA-0109 | 2 329 zł |
GIGABYTE 27'' M27U Czarny M27U | 2 487 zł |
Monitor GIGABYTE M27U 27" 3840x2160px IPS 160Hz 1 ms | 2 299 zł |
Monitor GIGABYTE M27U 27" 3840x2160px IPS 160Hz 1 ms | 2 299 zł |
ще 8 пропозицій