Monitor Gigabyte M27U 27 " czarny
Zdjęcia 9 |
Gigabyte M27U 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, MPRT 1 ms
Częstotliwość:160 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Gigabyte M27U 27 " czarny
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" GIGABYTE M27U - 3840x2160 (4K / UHD) - 160Hz - SS IPS - 18W USB-C - 1 | 2 456 zł |
Gigabyte M27U MON-LCD-GA-0109 | 2 329 zł |
GIGABYTE 27'' M27U Czarny M27U | 2 487 zł |
Monitor GIGABYTE M27U 27" 3840x2160px IPS 160Hz 1 ms | 2 299 zł |
Monitor GIGABYTE M27U 27" 3840x2160px IPS 160Hz 1 ms | 2 299 zł |
pokaż 9 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →