Monitor Gigabyte G24F 2 23.8 " czarny
Zdjęcia 10 |
24-calowy monitor gamingowy marki Gigabyte to rozwiązanie ze średniej półki cenowej. Urządzenie charakteryzuje się dyskretnym, zgrabnym designem, posiada cienką ramkę wokół ekranu oraz podstawkę z możliwością regulacji wysokości w zakresie 13 cm (można także zmieniać nachylenie wyświetlacza). Model oparty jest na matrycy IPS z 8-bitową kolorystyką, co w tym przypadku gwarantuje nie tylko szerokie kąty widzenia, ale także wysoką jakość oddawania barw, obejmującą np.
pokrycie 125% przestrzeni sRGB. Cechy obrazu obejmują akceptowalną szczegółowość (rozdzielczość Full HD przy rozmiarze piksela 0,28 mm), przyzwoitą jasność szczytową (300 nitów), a nawet nieco zwiększony kontrast (1100:1), jak w przypadku standardowej technologii IPS. Monitor Gigabyte G24F 2 jest w stanie zaoferować miłośnikom gier szybką reakcję (od 1 do 2 ms), wysoką częstotliwość odświeżania (165 Hz), obsługę AMD FreeSync Premium i dodatkowe funkcje do gier, w tym celownik, licznik FPS i funkcję Black Korektor do podkreślania ciemnych obszarów kadru. Na szczególną uwagę zasługuje także formalne wsparcie dla HDR, obecność koncentratora USB, co zwiększa wygodę podłączania różnych gadżetów, a także ogólne bezpieczeństwo wyświetlacza dla wzroku, co potwierdza m.in. TÜV Certyfikat Nadrenii.
Kup Gigabyte G24F 2 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 23 →GIGA-BYTE GiBy 238 G24F 2 165 Hz | 699 zł |
Gigabyte G24F 2 - 23.8'' | S-IPS | Full HD| 180 Hz | DisplayPort, HDMI 2.0 | 740 zł |
Monitor GIGABYTE G24F 2 23.8" 1920x1080px IPS 165Hz 1 ms | 729 zł |
Gigabyte G24F 2 24" Full HD IPS 165Hz 1ms Gamingowy | 729 zł |