Monitor MSI G2412F 24 "
Zdjęcia 11 |
MSI G2412F 24 "
24 "27 "
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:180 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI G2412F 24 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI G2412F 9S6-3BB91T-001 | 699 zł |
Monitor MSI 23,8" G2412F 2xHDMI DP | 786 zł |
Monitor MSI G2412F (23.8" /170Hz /1920 x 1080 /Czarny) | 848 zł |
MSI Gaming G2412F - LED monitor 23,8 | 703 zł |
MSI G2412F - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomatem aż | 629 zł |
Modyfikacje MSI G2412F
Ceny na MSI G2412F |
---|---|---|---|---|
MSI G2412F 24 " | od 629 zł | 5 oferty | ||
MSI G2712F 27 " | od 943 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →