Monitor MSI PRO MP223 21.45 " czarny
Zdjęcia 10 |
Debiut 2023 roku w linii marki MSI to relatywnie niedrogi 21-calowy monitor z cienką ramką serii PRO. Ta ostatnia łączy w sobie uniwersalne rozwiązania, które sprawdzą się w codziennej pracy lub zadaniach edukacyjnych (przygotowanie wypracowań, prac semestralnych itp.). Producent rekomenduje również zastosowanie w recepcji w hotelach czy urzędach, placówkach oświatowych czy placówkach służby zdrowia.
Model bazuje na 8-bitowej matrycy technologii VA o rozdzielczości 1920 na 1080 pikseli. Monitor MSI PRO MP223 wyróżnia się przyzwoitym współczynnikiem kontrastu statycznego (3000:1), dobrą gamą kolorów (deklarowane 99% sRGB) i szybkim czasem reakcji (4 ms od szarego do szarego). Częstotliwość odświeżania wyświetlacza wynosi 100 Hz, a dodatkowo zaimplementowano funkcję synchronizacji Adaptive-Sync, aby zapewnić płynny obraz bez rozrywania.
Warto również zaznaczyć, że ekran jest zgodny z autorską koncepcją Eye Care, co oznacza, że jest łagodny dla oczu dzięki brakowi migoczącego podświetlenia, powłoce przeciwodblaskowej oraz technologii filtrowania Less Blue Light. Z cech konstrukcyjnych warto podkreślić zewnętrzny zasilacz oraz obecność zagłębionego gniazda w podstawce, które może pełnić funkcję uchwytu na smartfon.
Kup MSI PRO MP223 21.45 " czarny
Wszystkie ceny 6 →MSI Pro MP223 Ekran biurowy 2145" Full HD - Panel VA 1920x1080 100Hz Komfo | 607 zł |
MSI PRO MP223 MON-LCD-MSI-0290 | 399 zł |
Monitor MSI Pro MP223 21.45" 1920x1080px 100Hz 1 ms [MPRT] | 389 zł |
Monitor MSI Pro MP223 21.45" 1920x1080px 100Hz 1 ms [MPRT] | 379 zł |
Monitor MSI PRO MP223 | 408 zł |