Монітор MSI PRO MP2412 23.8 " чорний
Фото 6 |
MSI PRO MP2412 23.8 " чорний
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити MSI PRO MP2412 23.8 " чорний
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MSI Pro MP2412 Ekran biurowy 238" Full HD - Panel VA 1920x1080 100 Hz Komf | 383 zł |
MSI PRO MP2412 - 23.8'' | VA | Full HD | 1ms | 100Hz MON-LCD-MSI-0285 | 379 zł |
Monitor MSI Pro MP2412 23.8" 1920x1080px 100Hz 1 ms [MPRT] | 389 zł |
Monitor MSI 24" 1920 x 1080 PRO MP2412 Czarny | 507 zł |
ще 14 пропозицій