Monitor MSI PRO MP2412 23.8 " czarny
Zdjęcia 6 |
MSI PRO MP2412 23.8 " czarny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI PRO MP2412 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI Pro MP2412 Ekran biurowy 238" Full HD - Panel VA 1920x1080 100 Hz Komf | 383 zł |
MSI PRO MP2412 - 23.8'' | VA | Full HD | 1ms | 100Hz MON-LCD-MSI-0285 | 379 zł |
Monitor MSI Pro MP2412 23.8" 1920x1080px 100Hz 1 ms [MPRT] | 389 zł |
Monitor MSI 24" 1920 x 1080 PRO MP2412 Czarny | 507 zł |
pokaż 14 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →