Monitor MSI MEG 342C QD-OLED 34.18 " czarny
Wideo 5Zdjęcia 5 |
MSI MEG 342C QD-OLED 34.18 " czarny
2023 rokQD-OLEDHDMI 2.1Power DeliveryzakrzywionyHDRTÜV RheinlandFreeSyncKVMhub USB 3.0cienka ramkadobry sRGBdobry DCI-P3
Przekątna:34.18 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:QD-OLED
Częstotliwość:175 Hz
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Wbudowany mikrofon z redukcją szumów
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI MEG 342C QD-OLED 34.18 " czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI MEG 342C QD-OLED ekran PC 868 cm 342" 3440 x 1440 px UltraWide Quad HD | 6 968 zł |
34" MSI MEG 342C - 3440x1440 - 175Hz - QD-OLED - HDR400 - USB-C - 0.03 ms | 5 070 zł |
MSI MEG 342C - 34.18'' | QD-OLED | Curve 1800R | UWQHD | 0.03ms | 175Hz | | 4 799 zł |
Monitor MSI MEG 342C QD OLED 34.18" 3440x1440px 175Hz 0.1 ms Curved | 4 699 zł |
Monitor MSI MEG 342C QD OLED 34.18" 3440x1440px 175Hz 0.1 ms Curved | 4 699 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →