Monitor Philips 242V8LA 24 "
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Philips 242V8LA 24 "
24 "27 "
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 242V8LA 24 "
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
24" Philips 242V8LA - 4 ms - Monitor | 492 zł |
Philips 242V8LA - 24'' | VA | Full HD | 75Hz MON-LCD-PHI-0249 | 399 zł |
Monitor PHILIPS V-line 242V8LA 23.8" 1920x1080px 4 ms | 399 zł |
Philips 242V8LA/00 24" Full HD VA 75Hz 4ms | 399 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Philips 242V8LA
Ceny na Philips 242V8LA |
---|---|---|---|---|
Philips 242V8LA 24 " | od 399 zł | 30 oferty | ||
Philips 272V8LA 27 " | od 499 zł | 29 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →