Монітор Philips 272V8LA 27 " (272V8LA/00)
Відео 1Фото 5 |
Philips 272V8LA 27 "
24 "27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Philips 272V8LA 27 "
Усі ціни 28 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
27" Philips V-line 272V8LA - 4 ms - Monitor | 564 zł |
Philips Monitor 272V8LA 27 cali VA HDMI DP Głośniki UPPHI027XS00041 | 523 zł |
Philips 272V8LA - 27'' | VA | Full HD MON-LCD-PHI-0271 | 499 zł |
Monitor PHILIPS V-Line 272V8LA 27" 1920x1080px 4 ms | 513 zł |
Philips Monitor 272V8LA 27 cali VA HDMI DP Głośniki 58938 | 573 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Philips 272V8LA
Ціни на Philips 272V8LA |
---|---|---|---|---|
Philips 242V8LA 24 " | від 399 zł | 30 пропозицій | ||
Philips 272V8LA 27 " | від 499 zł | 29 пропозицій |