Монітор Lenovo D27-40 27 " чорний (67A3KAC6MY)
Фото 4 |
Lenovo D27-40 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Lenovo D27-40 27 " чорний
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LENOVO D27-40 ekran PC 686 cm 27" 1920 x 1080 px Full HD LED Czarny 67A3KA | 519 zł |
27" Lenovo D27-40 - 1920x1080 - 75Hz - VA - 4 ms - Monitor | 599 zł |
Monitor LENOVO D27-40 27" 1920x1080px 4 ms | 530 zł |
Monitor LENOVO D27-40 27" 1920x1080px 4 ms 67A3KAC6EU | 530 zł |
Monitor LENOVO D27-40 27" 1920x1080px 4 ms | 530 zł |
ще 4 пропозиції