Monitor Lenovo D27-40 27 " czarny (67A3KAC6MY)
Zdjęcia 4 |
Lenovo D27-40 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo D27-40 27 " czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LENOVO D27-40 ekran PC 686 cm 27" 1920 x 1080 px Full HD LED Czarny 67A3KA | 519 zł |
27" Lenovo D27-40 - 1920x1080 - 75Hz - VA - 4 ms - Monitor | 599 zł |
Monitor LENOVO D27-40 27" 1920x1080px 4 ms | 530 zł |
Monitor LENOVO D27-40 27" 1920x1080px 4 ms 67A3KAC6EU | 530 zł |
Monitor LENOVO D27-40 27" 1920x1080px 4 ms | 530 zł |
pokaż 4 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →