Monitor Lenovo ThinkVision P32pz-30 31.5 " czarny
Zdjęcia 6 |
Lenovo ThinkVision P32pz-30 31.5 " czarny
2024 rokdo grafiki4KHDMI 2.1Power DeliveryHDRKVMhub USB 3.0cienka ramkadobry sRGBdobry AdobeRGBdobry DCI-P3
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:Mini LED IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:650 cd/m²
Funkcje:HDR, PBP
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
1x USB4.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo ThinkVision P32pz-30 31.5 " czarny
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo Monitor 31.5 cala ThinkVision P32pz-30 63E5GAT2EU UPLNV031XS00010 | 6 024 zł |
LENOVO 31.5'' ThinkVision P32pz-30 63E5GAT2EU Czarny 63E5GAT2EU | 6 056 zł |
Lenovo Monitor 31.5 cala ThinkVision P32pz-30 63E5GAT2EU 121157 | 6 311 zł |
P32pz-30 | 6 721 zł |
Monitor Lenovo P32pz-30 (63E5GAT2EU) | 5 219 zł |
pokaż 7 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →