Monitor Lenovo L15 15.6 " srebrny
Wideo 15Zdjęcia 17 |
Lenovo L15 15.6 " srebrny
Przekątna:15.6 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 6 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync
Złącza:USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo L15 15.6 " srebrny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo L15 przenośny monitor 156" FHD IPS 60Hz 6ms 2xUSB-C USB 20 kabel US | 699 zł |
Monitor LENOVO L15 15.6" 1920x1080px IPS | 699 zł |
Monitor LENOVO L15 15.6" 1920x1080px IPS 66E4UAC1WL | 699 zł |
Monitor Lenovo L15 (66E4UAC1WL) Czarny | 865 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →