Monitor Lenovo Legion Y27qf-30 27 " czarny
Zdjęcia 3 |
Zamknij
Menu
Lenovo Legion Y27qf-30 27 " czarny
2023 rokLegiongamingowyHDRTÜV RheinlandAdaptive-SyncFreeSyncgłośnikihub USB 3.0cienka ramkadobry sRGB
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms
Częstotliwość:240 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo Legion Y27qf-30 27 " czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" Lenovo Legion Y27QF-30 - 2560x1440 - 240Hz - IPS - USB 3.2 HUB - 1 ms27 Monitor gamingowy od Lenovo z rozdzielczo?? na 2560x1440, 240Hz & USB 3.2 HUB Specyfikacja Rozdzielczo??: 2560x1440 Cz?sto... więcejtliwo?? od?wie?ania: 240Hz Szybko?? reakcji: 0,5ms Rodzaj panelu: IPSHighlights AMD FreeSync Premium USB 3.2 HUB Speakers 4x USB 3.2 & 1x USB-B 3.2 Low blue light technologyGear up for victory with the Legion Y27qf-30 Monitor, a formidable ally in any gaming battle. Its 27-inch NearEdgeless IPS screen, QHD resolution, and VESA certified DisplayHDR 400 deliver immersive, accurate, and vibrant visuals. Enjoy ultra-smooth, blur-free gaming with a lightning-fast 250Hz refresh rate and 0.5ms response time, backed by AMD FreeSync Premium technology. With Natural Low Blue Light technology and Lenovo Artery Software, this monitor ensures eye comfort and performance optimization, all while championing sustainability. Lenovo 3 year manufacturer warranty Proshop.plZłóż skargę | 2 428 zł |
Monitor LENOVO Legion Y27QF-30 27" 2560x1440px IPS 240Hz 0.5 msMonitor o matrycy 27 cali, rozdzielczości 2560 x 1440 i 1.07 mld wyświetlanych kolorów. Kontrast statyczny wynosi 1000:1, a d... więcejynamiczny 3000000:1. Kąt widzenia w pionie i poziomie wynosi 178 stopni. Jasność ekranu to 400cd/m2 i czasie reakcji matrycy 0.5 [MPRT]. Regulacja wysokości wynosi od 40.15 cm do 53.65 cm. Electro.plZłóż skargę | 1 699 zł |
Monitor LENOVO Legion Y27QF-30 27" 2560x1440px IPS 240Hz 0.5 msMonitor o matrycy 27 cali, rozdzielczości 2560 x 1440 i 1.07 mld wyświetlanych kolorów. Kontrast statyczny wynosi 1000:1, a d... więcejynamiczny 3000000:1. Kąt widzenia w pionie i poziomie wynosi 178 stopni. Jasność ekranu to 400cd/m2 i czasie reakcji matrycy 0.5 [MPRT]. Regulacja wysokości wynosi od 40.15 cm do 53.65 cm.... Avans.plZłóż skargę | 1 699 zł |
Monitor LENOVO Legion Y27QF-30 27" 2560x1440px IPS 240Hz 0.5 ms 67A7GAC3EUMonitor o matrycy 27 cali, rozdzielczości 2560 x 1440 i 1.07 mld wyświetlanych kolorów. Kontrast statyczny wynosi 1000:1, a d... więcejynamiczny 3000000:1. Kąt widzenia w pionie i poziomie wynosi 178 stopni. Jasność ekranu to 400cd/m2 i czasie reakcji matrycy 0.5 [MPRT]. Regulacja wysokości wynosi od 40.15 cm do 53.65 cm.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 699 zł |
Lenovo Legion Y27qf-30 (67A7GAC3EU) 27" 2K IPS 240Hz 1ms GamingowyCertyfikat Vesa DisplayHDR:Disp OleOle.plZłóż skargę | 1 699 zł |
Monitor Lenovo Legion Y27qf-30 27" 16:9 2560x1440 1000:1 Raven Black (WYPR | 1 403 zł |
Lenovo Legion Y27qf-30 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Pa | 1 699 zł |
Seria Lenovo Legion (gamingowe)
od 1 099 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 5 299 zł
do gier, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 165 Hz, Ryzen 5, 7640HS, 4.3 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, pojemna bateria, 2.4 kg
od 249 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, kombinowane, odpinany kabel, 3.5 mm, 1.2 m, radiowe, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: do 20 h
od 236 zł
miejski, na laptopa, kieszenie: przód, na tylnej ściance, 50.5x36x18 cm, waga 1558 g
od 6 999 zł
gamingowy, Core i7, 13700F, RAM: DDR5, 32 GB, dedykowana, SSD, 1000 GB, Windows 11 Home, Wi-Fi, dźwięk 7.1, Bluetooth, TPM
od 849 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 5 765 zł
do gier, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 165 Hz, Ryzen 7, 7840HS, 3.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, pojemna bateria, 2.4 kg
od 140 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, 2x 3.5 mm, 2 m, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm
od 140 zł
miejski, do walizki, na laptopa, kieszenie: przód, boczne, 40x29x26 cm, waga 1150 g
od 5 999 zł
gamingowy, Core i7, 13700F, RAM: DDR5, 32 GB, dedykowana, SSD, 1000 GB, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi, dźwięk 7.1, Bluetooth, TPM
od 899 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 4 499 zł
do gier, 16 ", 1920x1200 (16:10), IPS, 144 Hz, Ryzen 5, 7640HS, 4.3 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4050, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, pojemna bateria, 2.4 kg
od 335 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, 3.5 mm, USB A, 1.3 m, wielokanałowe, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: z etui ładującym + adapter
od 178 zł
miejski, do walizki, 19 l, na laptopa, kieszenie: przód, 49x29x14 cm, waga 1305 g
od 5 799 zł
gamingowy, Core i7, 13700F, RAM: DDR5, 16 GB, dedykowana, SSD, 1000 GB, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi, dźwięk 7.1, Bluetooth, TPM
od 769 zł
gamingowy, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 5 699 zł
do gier, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 165 Hz, Core i5, 13500HX, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, 2.6 kg
od 250 zł
gamingowe, dokanałowe, przewodowe, USB C, 1.2 m, wielokanałowe, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm
od 3 899 zł
gamingowy, Core i5, 11400F, RAM: 16 GB, dedykowana, SSD, 512 GB, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi, dźwięk 7.1, Bluetooth
od 795 zł
gamingowy, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 650 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 799 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 500 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 134 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 904 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 399 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 807 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 260 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 649 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland