Monitor Lenovo C32u-40 31.5 " czarny (63DAGAT2UA)
Zdjęcia 10 |
Lenovo C32u-40 31.5 " czarny
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo C32u-40 31.5 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo C32u-40 (63DAGAT2EU) 31,5" 4K VA 60Hz 4ms | 1 349 zł |
Monitor Lenovo C32u-40 (63DAGAT2EU) | 1 316 zł |
Lenovo C32u-40 (63DAGAT2EU) 31,5" 4K VA 60Hz 4ms | 1 349 zł |
Lenovo Monitor TS/ThinkVision C32u-40/31.5''/3840x2160 | 1 488 zł |
Lenovo C32u-40 32´´ 4k Va Led Monitor Przezroczysty One Size / EU Plug 63D | 1 612 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →