Monitor Lenovo T25d-10 25 " czarny
Zdjęcia 9 |
Lenovo T25d-10 25 " czarny
Przekątna:25 "
Rozdzielczość:1920x1200 (16:10)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo T25d-10 25 " czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo ThinkVision T25d-10 - LED monitor - 25" - 1920 x 1200 60 Hz - IPS - | 2 297 zł |
Lenovo ThinkVision T25d-10 63,5 cm (25") 1920 x 1200 px 61DBMAT1EU | 1 092 zł |
Monitor LENOVO ThinkVision T25d-10, 25', IPS, 4 ms, 16:10, 1920x1200 | 1 098 zł |
Lenovo ThinkVision T25d 25"/FHD/IPS/6ms/1000:1/HDMI/DP/VGA | 1 090 zł |
Monitor Lenovo ThinkVision T25d 25" (61DBMAT1EU) | 1 143 zł |
pokaż 4 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →