Monitor Lenovo T24d-10 24 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Lenovo T24d-10 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1200 (16:10)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo T24d-10 24 " czarny
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo Monitor 24 ThinkVision T24d 61B4MAT1EU UPLNV024XS00012 | 887 zł |
Lenovo ThinkVision T24d-10 MON-LCD-LEN-0134 | 769 zł |
LENOVO 24'' ThinkVision T24d 61B4MAT1EU Czarny | 903 zł |
Lenovo Monitor 24 ThinkVision T24d 61B4MAT1EU 43051 | 929 zł |
Monitor LENOVO 24" 1920 x 1200 61B4MAT1EU Czarny | 1 144 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →