Monitor Dell P2423 24 " (210-BDFS)
Wideo 11Zdjęcia 5 |
Dell P2423 24 "
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1200 (16:10)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell P2423 24 "
Wszystkie ceny 49 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
24" Dell P2423 - 1920x1200 (WUXGA) - IPS - USB 3.2 HUB - 5 ms - Monitor | 832 zł |
Dell Monitor P2423 24 cale IPS 16:10 WUXGA/HDMI/DVI/DP/VGA/5Y UPDEL24L0000 | 892 zł |
DELL 24" P2423 210-BDFS/5Y | 908 zł |
Dell P2423 MON-LCD-DEL-0347 | 869 zł |
Monitor DELL P2423 24" 1920x1200px IPS | 916 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →