Monitor Lenovo Legion Y27h-30 27 " czarny
Legion 2023 firmy Lenovo to 27-calowy monitor Quad HD dla entuzjastów gier. Model można zaliczyć do rozwiązań ze średniej półki i polecić szerokiemu gronu graczy (prawie każdemu, kto nie potrzebuje urządzenia 4K). Wyświetlacz oparty jest na 10-bitowej matrycy IPS z przyzwoitą szczegółowością obrazu (rozmiar piksela 0,23 mm), szerokimi kątami widzenia i wysoką jasnością szczytową (400 nitów + zgodność z DisplayHDR 400).
Kolejną zaletą monitora Lenovo Legion Y27h-30 jest wysokiej jakości odwzorowanie kolorów, co częściowo potwierdza doskonała gama barw (deklarowane jest pokrycie 126% przestrzeni sRGB). Orientację dla graczy wspiera szybka reakcja (1 ms od szarości do szarości i 0,5 ms w przypadku MPRT) oraz przyspieszenie „herców” do 180 Hz, aby zapewnić referencyjną płynność sekwencji wideo.
Dodatkowo model obsługuje technologie synchronizacji Adaptive-Sync i AMD FreeSync Premium, pozwala na wyświetlanie na ekranie celownika, timera czy licznika FPS. Na szczególną uwagę zasługuje także bezpieczeństwo dla wzroku (posiada certyfikat TÜV Rheinland), obecność ergonomicznego stojaka zapewniającego maksymalną swobodę regulacji, obecność wbudowanych głośników, koncentrator USB z szybkim ładowaniem i port USB C (Tryb alternatywny DisplayPort). Ten ostatni rozszerza standardowy zestaw interfejsów do transmisji sygnału wideo.
Kup Lenovo Legion Y27h-30 27 " czarny
Wszystkie ceny 15 →Lenovo Legion Y27h-30 skaerm - WLED - 2 66F6UAC3EU | 1 399 zł |
27" Lenovo Legion Y27H-30 - 2560x1440 - 180Hz - IPS - USB 3.2 HUB - 1 ms - | 1 428 zł |
lenovo Legion Y27h-30 - 27'' | QHD | 165 Hz | DisplayPort 1.4, HDMI 2.0, U | 1 399 zł |
Monitor LENOVO Legion Y27h-30 27" 2560x1440px IPS 180Hz 0.5 ms | 1 399 zł |
Monitor LENOVO Legion Y27h-30 27" 2560x1440px IPS 180Hz 0.5 ms | 1 399 zł |