Monitor Lenovo G34w-30 34 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Lenovo G34w-30 34 " czarny
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms
Częstotliwość:170 Hz
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync Premium
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo G34w-30 34 " czarny
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo G34W 34 Curvo Gaming 219 QHD VA 1ms - G34W30 | 3 452 zł |
34" Lenovo G34w-30 - 3440x1440 - 165Hz - VA - Curved - 1 ms - Monitor | 1 545 zł |
Lenovo G34w-30 - 34'' | VA | UWQHD | 165 Hz | DisplayPort 1.4, HDMI 2.0 | | 1 549 zł |
Monitor LENOVO G34w-30 34" 3440x1440px 165Hz 4 ms Curved | 1 549 zł |
Monitor LENOVO G34w-30 34" 3440x1440px 165Hz 4 ms Curved | 1 549 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →