Monitor Lenovo D24-40 23.8 " czarny
Zdjęcia 8 |
Lenovo D24-40 23.8 " czarny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo D24-40 23.8 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo - 67A2KAC6EU 67A2KAC6EU | 631 zł |
24" Lenovo D24-40 - 1920x1080 - 75Hz - VA - 4 ms - Monitor | 519 zł |
Monitor Lenovo D24-40 (67A2KAC6EU) Czarny | 458 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! LENOVO D24-40 23.8inch 16:9 1920x1080 75Hz 3000:1 3M | 456 zł |
Lenovo D24-40 23.8´´ Full Hd Va Led Monitor 75hz Niebieski 67A2KAC6EU | 440 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →