Monitor AOC 24P2QM 24 " czarny
Zdjęcia 15 |
AOC 24P2QM 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort
Konstrukcja ekranu bez ramki. Wsparcie Adaptive-Sync. Ergonomiczny stojak z elastyczną regulacją pozycji ekranu. 4 porty USB (jeden z nich obsługuje szybkie ładowanie). Wbudowane głośniki.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC 24P2QM 24 " czarny
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
24" AOC Pro-line 24P2QM - 1920x1080 - VA - 4 ms - Monitor | 691 zł |
Monitor AOC 24P2QM 23.8" 1920x1080px 4 ms [GTG] | 756 zł |
AOC 24P2QM - 23.8'' | VA | Full HD| 75 Hz | DisplayPort, D-Sub, DVI, USB 3 | 609 zł |
AOC MONITOR AOC LED 23,8" 24P2QM | 728 zł |
Monitor AOC 24P2QM 23.8" 1920x1080px 4 ms [GTG] | 756 zł |
pokaż 17 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →