Monitor Lenovo S24e-20 24 " czarny
Lenovo S24e-20 24 " czarny
2021 rokcienka ramka
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 6 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo S24e-20 24 " czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
24" Lenovo ThinkVision S24e-20 - 1920x1080 - VA - HDMI / VGA - 4 ms - Moni | 514 zł |
Monitor LENOVO 23.8" 1920 x 1080 ThinkVision S24e-20 Czarny | 875 zł |
Lenovo ThinkVision S24e-20 24" Full HD IPS 60Hz 4ms | 739 zł |
Lenovo ThinkVision S24e-20 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px 62AEKAT2EU | 464 zł |
Lenovo ThinkVision S24e-20 24" Full HD IPS 60Hz 4ms | 739 zł |
Lenovo 62aekat2eu 23.8´´ Full Hd Led Monitor 60hz Czarny One Size / EU Plu | 925 zł |
Lenovo Thinkvision S24e-20 23.8´´ Fhd Va Wled Monitor Przezroczysty One Si | 939 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →