Monitor HP P24v G5 23.8 " czarny (64W18AA)
HP P24v G5 23.8 " czarny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP P24v G5 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
24" HP P24v G5 - 5 ms - Monitor | 528 zł |
Monitor HP P24v G5 FHD 64W18AA#ABB | 679 zł |
Monitor HP P24v G5 (64W18AA#ABB) | 796 zł |
HP P24v G5 60,5 cm (23.8) 1920 x 1080 Pixeles Full HD 64W18AA#ABB | 556 zł |
Monitor HP P24v G5 FHD | 679 zł |
pokaż 6 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →