Монітор HP P24v G5 23.8 " чорний (64W18AA)
HP P24v G5 23.8 " чорний
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP P24v G5 23.8 " чорний
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Monitor HP P24v G5 FHD 64W18AA#ABB | 679 zł |
Monitor HP P24v G5 (64W18AA#ABB) | 796 zł |
HP P24v G5 60,5 cm (23.8) 1920 x 1080 Pixeles Full HD 64W18AA#ABB | 558 zł |
Monitor HP P24v G5 FHD | 679 zł |
Monitor HP P24v G5 (64W18AA#ABB) Czarny | 568 zł |
ще 5 пропозицій