Монітор Lenovo S24e-20 24 " чорний
Lenovo S24e-20 24 " чорний
2021 ріктонка рамка
Діагональ:24 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 6 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Lenovo S24e-20 24 " чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
24" Lenovo ThinkVision S24e-20 - 1920x1080 - VA - HDMI / VGA - 4 ms - Moni | 514 zł |
Monitor LENOVO 23.8" 1920 x 1080 ThinkVision S24e-20 Czarny | 875 zł |
Lenovo ThinkVision S24e-20 24" Full HD IPS 60Hz 4ms | 739 zł |
Lenovo ThinkVision S24e-20 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px 62AEKAT2EU | 464 zł |
Lenovo ThinkVision S24e-20 24" Full HD IPS 60Hz 4ms | 739 zł |
Lenovo 62aekat2eu 23.8´´ Full Hd Led Monitor 60hz Czarny One Size / EU Plu | 925 zł |
Lenovo Thinkvision S24e-20 23.8´´ Fhd Va Wled Monitor Przezroczysty One Si | 939 zł |