Монітор HP E34m G4 34 " чорний (40Z26AA)
Фото 7 |
HP E34m G4 34 " чорний
Діагональ:34 "
Роздільна здатність:3440x1440 (21:9)
Матриця:*VA, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Налаштування кута нахилу камери до 25°. Підтримка Windows Hello.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP E34m G4 34 " чорний
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Monitor konferencyjny HP E34m G4 WQHD z zakrzywionym ekranem 40Z26AA#ABB | 2 869 zł |
HP E34m G4 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD 40Z26AA#ABB | 2 344 zł |
Monitor HP E34m G4 (40Z26AA) | 2 438 zł |
Monitor konferencyjny HP E34m G4 WQHD z zakrzywionym ekranem | 2 869 zł |
Monitor HP E34m G4 (40Z26AA#ABB) Czarny/Srebrny | 2 386 zł |
ще 6 пропозицій