Monitor HP E34m G4 34 " czarny (40Z26AA)
Zdjęcia 7 |
HP E34m G4 34 " czarny
2024 rokE-SeriesPower DeliveryzakrzywionyTÜV Rheinlandgłośnikikamera internetowahub USB 3.0cienka ramka
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Regulacja pochylenia kamery do 25°. Pomoc techniczna Windows Hello.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP E34m G4 34 " czarny
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP - COMM DISPLAYS BO E34M 34IN WQHD 3440X1440 400NITS USB-C 65W HDMI DP E | 3 994 zł |
Monitor konferencyjny HP E34m G4 WQHD z zakrzywionym ekranem 40Z26AA#ABB | 2 869 zł |
HP E34m G4 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD 40Z26AA#ABB | 2 341 zł |
Monitor HP E34m G4 (40Z26AA) | 2 438 zł |
Monitor konferencyjny HP E34m G4 WQHD z zakrzywionym ekranem | 2 869 zł |
pokaż 7 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →