Монітор Philips 346P1CRH 34 " чорний
Відео 3Фото 5 |
Philips 346P1CRH 34 " чорний
2020 рікP seriesPower DeliveryвигнутийHDRFreeSyncдинамікивебкамерахаб USB 3.0тонка рамкахороший NTSCхороший sRGB
Діагональ:34 "
Роздільна здатність:3440x1440 (21:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:500 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Вбудований перемикач KVM дозволяє швидко перемикатися між джерелами сигналу.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Philips 346P1CRH 34 " чорний
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips Monitor 346P1CRH 34 cale VA Curved HDMI DP USB-C Kamera UPPHI034XS | 2 664 zł |
Philips 346P1CRH - 34'' | VA Curved | WQHD | 100Hz | kamerka | USB-C PD90W | 2 707 zł |
Monitor PHILIPS Brilliance 346P1CRH 34" 3440x1440px 100Hz 4 ms Curved | 2 707 zł |
Philips Monitor 346P1CRH 34 cale VA Curved HDMI DP USB-C Kamera 53747 | 2 875 zł |
Monitor PHILIPS Brilliance 346P1CRH 34" 3440x1440px 100Hz 4 ms Curved | 2 707 zł |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди