Monitor Philips 346P1CRH 34 " czarny
Wideo 3Zdjęcia 5 |
Philips 346P1CRH 34 " czarny
2020 rokP seriesPower DeliveryzakrzywionyHDRFreeSyncgłośnikikamera internetowahub USB 3.0cienka ramkadobry NTSCdobry sRGB
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:500 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Wbudowany przełącznik KVM umożliwia szybkie przełączanie między źródłami sygnału.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 346P1CRH 34 " czarny
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Monitor 346P1CRH 34 cale VA Curved HDMI DP USB-C Kamera UPPHI034XS | 2 659 zł |
Philips 346P1CRH - 34'' | VA Curved | WQHD | 100Hz | kamerka | USB-C PD90W | 2 707 zł |
Monitor PHILIPS Brilliance 346P1CRH 34" 3440x1440px 100Hz 4 ms Curved | 2 707 zł |
Philips Monitor 346P1CRH 34 cale VA Curved HDMI DP USB-C Kamera 53747 | 2 870 zł |
Monitor PHILIPS Brilliance 346P1CRH 34" 3440x1440px 100Hz 4 ms Curved | 2 707 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →