Монітор Philips Evnia 34M2C7600MV 34 " білий
Відео 7Фото 3 |
Закрити
Шапка
Philips Evnia 34M2C7600MV 34 " білий
2023 рікEvniaігровийHDMI 2.1Power DeliveryвигнутийHDRAdaptive-Syncдинамікихаб USB 3.0хороший NTSCхороший sRGB
Діагональ:34 "
Роздільна здатність:3440x1440 (21:9)
Матриця:Mini LED VA, відгук 3 мс, MPRT 1 мс
Частота:165 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:900 кд/м²
Функції:HDR, VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Philips Evnia 34M2C7600MV 34 " білий
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips Evnia 34M2C7600MV | 3 135 zł |
Philips Evnia 34M2C7600MV - 34'' | VA | WQHD | 165 Hz | HDR MON-LCD-PHI-03Philips Evnia 34M2C7600MV - 34'' | VA | WQHD | 165 Hz | HDR - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja,... ще✔️ darmowa dostawa i odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plПоскаржитись | 3 199 zł |
Monitor PHILIPS Evnia 7000 34M2C7600MV 34" 3440x1440px 165Hz 2.5 ms CurvedCiesz się precyzją i dokładnością dzięki monitorowi do gier Evnia WQHD VA. Innowacyjna technologia Ambiglow pozwala w pełni c... щеieszyć się wyjątkowymi efektami wizualnymi o bogatych kolorach i wysokim kontraście oraz nowym wymiarze wrażeń wizualnych. Grasz intensywnie, rywalizując z innymi? Potrzebujesz monitora gwarantującego brak opóźnień i wyjątkowo płynny obraz? Ten monitor firmy Philips odświeża obraz nawet 165 razy na sekundę, czyli z częstotliwością realnie wyższą niż modele standardowe. W przypadku niższej częstotliwości odświeżania przeciwnicy mogą wyglądać, jakby skakali z miejsca na miejsce na ekranie, co sprawia, że są trudnym celem. Częstotliwość odświeżania 165 Hz eliminuje ten problem — przeciwnik porusza się zawsze niezwykle płynnie i można go łatwo namierzyć. Dzięki wyjątkowo małemu opóźnieniu i praktycznie wyeliminowaniu efektu urywania obrazu ten monitor firmy Philips stanowi idealny wybór dla graczy. Opóźnienie wejścia to ilość czasu, jaki upływa między wykonaniem działania za pomocą podłączonych urządzeń i wyświetleniem wyniku na ekranie. Niewielkie opóźnienie wejścia skraca czas opóźnienia pomiędzy wprowadzeniem polecenia za pomocą urządzenia a odebraniem go przez monitor, znacznie poprawiając jakość grania w gry szczególnie wymagające płynności, na przykład szybkie gry turniejowe. Zaokrąglona konstrukcja monitora gwarantuje użytkownikom niezapomniane wrażenia. Zaokrąglony ekran zapewnia przyjemne, ale subtelne wrażenia, które skupiają się na Twojej osobie. Electro.plПоскаржитись | 3 899 zł |
Monitor PHILIPS Evnia 7000 34M2C7600MV 34" 3440x1440px 165Hz 2.5 ms CurvedCiesz się precyzją i dokładnością dzięki monitorowi do gier Evnia WQHD VA. Innowacyjna technologia Ambiglow pozwala w pełni c... щеieszyć się wyjątkowymi efektami wizualnymi o bogatych kolorach i wysokim kontraście oraz nowym wymiarze wrażeń wizualnych. Grasz intensywnie, rywalizując z innymi? Potrzebujesz monitora gwarantującego brak opóźnień i wyjątkowo płynny obraz? Ten monitor firmy Philips odświeża obraz nawet 165 razy na sekundę, czyli z częstotliwością realnie wyższą niż modele standardowe. W przypadku niższej częstotliwości odświeżania przeciwnicy mogą wyglądać, jakby skakali z miejsca na miejsce na ekranie, co sprawia, że są trudnym celem. Częstotliwość odświeżania 165 Hz eliminuje ten problem — przeciwnik porusza się zawsze niezwykle płynnie i można go łatwo namierzyć. Dzięki wyjątkowo małemu opóźnieniu i praktycznie wyeliminowaniu efektu urywania obrazu ten monitor firmy Philips stanowi idealny wybór dla graczy. Opóźnienie wejścia to ilość czasu, jaki upływa między wykonaniem działania za pomocą podłączonych urządzeń i wyświetleniem wyniku na ekranie. Niewielkie opóźnienie wejścia skraca czas opóźnienia pomiędzy wprowadzeniem polecenia za pomocą urządzenia a odebraniem go przez monitor, znacznie poprawiając jakość grania w gry szczególnie wymagające płynności, na przykład szybkie gry turniejowe. Zaokrąglona konstrukcja monitora gwarantuje użytkownikom niezapomniane wrażenia. Zaokrąglony ekran zapewnia przyjemne, ale subtelne wrażenia, które skupiają się na Twojej osobie.... Avans.plПоскаржитись | 3 899 zł |
Monitor PHILIPS Evnia 7000 34M2C7600MV 34" 3440x1440px 165Hz 2.5 ms CurvedCiesz się precyzją i dokładnością dzięki monitorowi do gier Evnia WQHD VA. Innowacyjna technologia Ambiglow pozwala w pełni c... щеieszyć się wyjątkowymi efektami wizualnymi o bogatych kolorach i wysokim kontraście oraz nowym wymiarze wrażeń wizualnych. Grasz intensywnie, rywalizując z innymi? Potrzebujesz monitora gwarantującego brak opóźnień i wyjątkowo płynny obraz? Ten monitor firmy Philips odświeża obraz nawet 165 razy na sekundę, czyli z częstotliwością realnie wyższą niż modele standardowe. W przypadku niższej częstotliwości odświeżania przeciwnicy mogą wyglądać, jakby skakali z miejsca na miejsce na ekranie, co sprawia, że są trudnym celem. Częstotliwość odświeżania 165 Hz eliminuje ten problem — przeciwnik porusza się zawsze niezwykle płynnie i można go łatwo namierzyć. Dzięki wyjątkowo małemu opóźnieniu i praktycznie wyeliminowaniu efektu urywania obrazu ten monitor firmy Philips stanowi idealny wybór dla graczy. Opóźnienie wejścia to ilość czasu, jaki upływa między wykonaniem działania za pomocą podłączonych urządzeń i wyświetleniem wyniku na ekranie. Niewielkie opóźnienie wejścia skraca czas opóźnienia pomiędzy wprowadzeniem polecenia za pomocą urządzenia a odebraniem go przez monitor, znacznie poprawiając jakość grania w gry szczególnie wymagające płynności, na przykład szybkie gry turniejowe. Zaokrąglona konstrukcja monitora gwarantuje użytkownikom niezapomniane wrażenia. Zaokrąglony ekran zapewnia przyjemne, ale subtelne wrażenia, które skupiają się na Twojej osobie.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 3 199 zł |
ще 4 пропозиції
Серія Philips EvniaПорівняти в таблиці →
від 696 zł
ігровий, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, HDR
від 1 003 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
від 3 540 zł
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, QD-OLED, відгук 1 мс, 175 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 549 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
від 3 135 zł
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1500 R, Mini LED VA, відгук 3 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 1 915 zł
ігровий, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 0.5 мс, MPRT 0.5 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
від 5 995 zł
ігровий, 48.9 ", 5120x1440 (32:9), вигнутий, 1800 R, QD-OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync, HDR
від 1 017 zł
ігровий, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 280 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
від 913 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 0.5 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 649 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible
від 994 zł
ігровий, 31.5 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 0.5 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync
Відеоогляди
Evnia's First Gaming Monitor - 34M2C7600MV Review
14 березня 202329 710 переглядів
Philips Evnia 34M2C7600MV Menu System (OSD)
2 березня 20232 057 переглядів
Philips Evnia 34M2C7600MV Responsiveness (including ghosting and overshoot)
3 березня 20231 389 переглядів
Philips Evnia 34M2C7600MV HDR Performance
3 березня 20231 260 переглядів
Philips Evnia 34M2C7600MV Review - It Makes Rainbows!
2 березня 20235 039 переглядів
Philips Evnia 34M2C7600MV Viewing Angles
2 березня 2023463 перегляда
Discover the Philips Evnia 34M2C7600MV Review 2023's Top pick
30 травня 20233 362 перегляда
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 1 168 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 979 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 1 949 zł
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 599 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 1 199 zł
для графіки, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-перемикач, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 589 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 1 069 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 734 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, AMD FreeSync, HDR
від 1 574 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 1 009 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
від 705 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 0.5 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium